محل تبلیغات شما

5 واقعیت جالب در مورد روسیه

5 واقعیت جالب در مورد روسیه: با سلام به همه عزیزانم امیدوارم حالتون خوب باشه و تابستون خوبی را گذرانده باشید. امروز میخواهیم 5 واقعیت جالب در مورد روسیه را براتون بگیم و امیدوارم براتون جذاب باشه.

1_ مسکو بیش از هر جای دیگر دنیا سرانه میلیاردرها است

طبق اعلام فوربس ، سرمایه روسیه بیش از سایر شهرها در جهان ساکن است. حتی بدون تأیید فوربس ، آسان است باور کنیم زیرا دیدن ماشین های لوکس خود گویا ثروتمند بودن این شهر می باشد.

2_ مسکو دارای رتبه سوم از شلوغ ترین مترو های جهان است

در صدر لیست شلوغ ترین متروهای جهان در شماره سه ، درست پشت توویکو و سئول ، 12 خط قرار دارد و بیش از 6 میلیون نفر روزانه در مترو مسکو سوار می شوند.

3_ در مدرسه به روس ها گفته می شود که در مدرسه لبخند نزنند.

روسیه مرتباً رتبه اول در لیست کشورهای کم لبخند (ناراحت) جهان را بدست می آورد. من شخصاً فکر می کنم این یک سو تفاهم است و از بیس اشتباه است. گفت شده است كه به روسها آموخته می شود كه در مدرسه لبخند نزنند. طبق تحقیق های ما اکثر روسها دوستانه رفتار میکنند و در دوستی بسیار خوب رفتار میکنند.

مهرگان سفر ایرانیان در ارمنستان :
-مجری مستقیم و وکیل معتبر جهت اجرای خدمات توریستی وغیر توریستی 
-خرید و اجاره ملک و ثبت شرکت 
-اقامت و ثبت نام دانشجو 
-اجرای تور ترکیبی ارمنستان و گرجستان و باتومی 
-ترانسفر،سیمکارت،مترجم
-رزرو هتل ،آپارتمان، بلیط
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر و به سایت و کانال ما مراجعه فرمایید :
شرکت مهرگان سفر ۲۴ ساعته پاسخ گوی شما عزیزان خواهد بود :
۰۰۳۷۴۹۴۷۶۲۹۷۹
۰۰۳۷۴۴۱۷۶۲۹۷۹
Viber,Telegram,WhatsApp,Imo
Https://Telegram.Me/Traveltooarmenia
Http://Armanestanyerevan.Com
در Telegram , Watsapp,Imo,Viber پاسخ گو خواهیم بود
شماره تلفن ایران
۰۲۱-۸۸۷۱۴۸۵۰
۰۲۱-۸۸۷۱۴۵۷۸

4_ روس ها بسیار خرافاتی هستند

از مالیدن پنجه سگ (اما فقط با دست چپ!) برای پول درآوردن تا پرتاب سکه در صدوق پیتر کبیر. ما درباره خرافات روسیه تحقیقات زیادی کردیم. اما مورد علاقه من این بود که چگونه روس ها در زمان های قدیم مکانی را برای ساخت خانه های خود انتخاب می کردند. البته این یک خرافات بود که اولین کسی که وارد یک خانه جدید می شود میمیرد، بنابراین به طور طبیعی آنها ابتدا گربه می فرستند. اگر گربه وارد خانه نمیشد ، آن خانه را خراب می کردند.

5_ عروس های روس بعد از ازدواج به یک تور شهری می روند.

من فکر می کنم در طول 10 روز عروس های روسی را دیدم که در روسیه سفر می کنند. ما آنها را دیدیم که در مقابل کلیساهای معروف مانند سنت ریحان و کلیسای ناجی در خون ریخته ، در پارک ها و حتی در قایق های کانال های سن پترزبورگ نشسته اند.

مهرگان سفر ایرانیان در ارمنستان :
-مجری مستقیم و وکیل معتبر جهت اجرای خدمات توریستی وغیر توریستی 
-خرید و اجاره ملک و ثبت شرکت 
-اقامت و ثبت نام دانشجو 
-اجرای تور ترکیبی ارمنستان و گرجستان و باتومی 
-ترانسفر،سیمکارت،مترجم
-رزرو هتل ،آپارتمان، بلیط
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر و به سایت و کانال ما مراجعه فرمایید :
شرکت مهرگان سفر ۲۴ ساعته پاسخ گوی شما عزیزان خواهد بود :
۰۰۳۷۴۹۴۷۶۲۹۷۹
۰۰۳۷۴۴۱۷۶۲۹۷۹
Viber,Telegram,WhatsApp,Imo
Https://Telegram.Me/Traveltooarmenia
Http://Armanestanyerevan.Com
در Telegram , Watsapp,Imo,Viber پاسخ گو خواهیم بود
شماره تلفن ایران
۰۲۱-۸۸۷۱۴۸۵۰
۰۲۱-۸۸۷۱۴۵۷۸

مشخصاتی از کشور روسیه

مرکز فروش عمده چوب پنبه

فروش چوب پنبه عمده

های ,روسیه ,، ,telegram ,سفر ,مورد ,و ثبت ,جالب در ,در مورد ,واقعیت جالب ,5 واقعیت ,traveltooarmeniahttp armanestanyerevan comدر ,whatsapp imohttps telegram ,armanestanyerevan comدر telegram ,comدر telegram watsapp

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

موسسه علمی و پژوهشی گیلان پژوهش دلووان lodytita وبلاگ نمایندگی ابن سینا تدریس خصوصی سنگ‌نگاره‌های روستای دمسیاه (دَمِ‌مُرسیاه) تراكتور آنلاین Deangelo's game lespembhurtti تولید انواع لایت باکس های تبلیغاتی